Miközben azt olvasom, hogy Donald Tusk Varsóban Magyar Péternek azt mondta, hogy "köszönöm, hogy neked magyar zászló színű a szíved", én éppen azt látom az irodám ablakából az Országgyűlés Irodaházában, hogy szintén éppen most lecserélték a magyar nemzeti zászlót, a piros-fehér-zöldet, a képen látható kék EU-zászlóra. Hamarosan kiderül majd, hogy valójában mennyire lesz fontos a nemzeti szuverenitás.
tennivalója,illetve Ön is láthatta,hogy a Majdanba mennyi pénzt ölt Amerika! Azt is hallhatta évek alatt,hogy az orsoz kisebbségekkel mit csináltak Dombasszban. Putyin meg visszavágott. "Azért vagyok ilyen,hogy olyan legyél" (mondás) alapon.Ha néhány videót megnéz George Friedman geostratégától--fordítóval--,akkor még azt is megtudja,hogy Amerika hosszan elhúzódó háborúban érdekelt.
A kegyelmi üggyel tele van a YT,ott rágják a lerágott csontot.
Amúgy ilyen kényes témákban miért PONT Lászlótól kért véleményt....? Tovább...